Bestuur

G.H.W. (Gerard) ten Have – Voorzitter (2e rechts staand)
Lange termijn beleid, bedrijfsvoering, horeca en marshals
voorzitter@sallandsche.nl

H.N. (Nathalie) Hoogstad – Secretaris, privacy officer (rechts zittend)
Beleid, horeca, secretariaat, interne en externe communicatiestrategie, klachten en juridische zaken
secretaris@sallandsche.nl

R. (Ronald) van Noot – Penningmeester (2e links staand)
Beleid en financiële processen
penningmeester@sallandsche.nl

 

J.  (Ties) Joosten – Baancommissaris ( links, staand)
Beleid, uitvoering baan, natuur en duurzaamheid
ties@sallandsche.nl

M. (Mieke) Viveen – van den Bosch – Bestuurslid (midden, zittend)
Beleid, uitvoering HRC, leden en spelende groepen
mieke@sallandsche.nl

 

 

B.J.V. (Bart) van Hees – Bestuurslid (rechts , staand)
Beleid, uitvoering onderhoud gebouwen, handicarts, faciliteiten en IT
bart@sallandsche.nl

J.S.R. (Jan) Achtereekte – Bestuurslid (links zittend)
Beleid en uitvoering wedstrijden, spelende groepen, technische zaken, jeugd, pro’s en clubcompetities
jan@sallandsche.nl

Voor algemene vragen en zaken kunt u uw email richten aan het bestuur: secretariaat@sallandsche.nl