Voorzitter

G.H.W. (Gerard) ten Have
Lange termijn beleid, bedrijfsvoering, horeca en marshals
voorzitter@sallandsche.nl

Secretaris

H.N. (Nathalie) Hoogstad – Secretaris, privacy officer
Beleid, horeca, secretariaat, interne en externe communicatiestrategie, klachten en juridische zaken
secretaris@sallandsche.nl

Penningmeester

R. (Ronald) van Noot
Beleid en financiële processen
penningmeester@sallandsche.nl

Baancommissaris

J.  (Ties) Joosten
Beleid, uitvoering baan, natuur en duurzaamheid
ties@sallandsche.nl

Bestuurslid

M. (Mieke) Viveen – van den Bosch
Beleid, uitvoering HRC, leden en spelende groepen
mieke@sallandsche.nl

Bestuurslid

W. (Wout) Brouwer
Facilitair en horeca
wout@sallandsche.nl

Bestuurslid

P. (Paul) Schmidt
Technische zaken, jeugd, pro’s en clubcompetitie
paul@sallandsche.nl

Voor algemene vragen en zaken kunt u uw email richten aan het bestuur: secretariaat@sallandsche.nl

Ereleden

Dhr. J.W.L. Kruyt
Dhr. P.M.S. Visser

Leden van verdienste

Mevr. H.N.L. Boreel-van Riemsdijk
Mevr. G.R. Bos-Kersbergen
Dhr. N.U.H. Veenstra
Dhr. J.D. Postma

 

Onze sponsoren en businessleden