Graag stellen wij met trots onze 50+ competitieteams aan u voor!

Dames 50+ 1 - 18 holes

donderdag, hoofdklasse
  1. Mariette van Gelein Vitringa©
  2. Marjolijn Jaspers
  3. Ingrid Mulder
  4. Micheline Resink
  5. Noor Schurink
  6. Conny Willemse
  7. Dorien Persenaire
  8. Helma Meijering

Dames 50+ 1 - 27 holes

donderdag, hoofdklasse
  1. Pauline Postma©
  2. Karin Berghuijs
  3. Colette van Orden
  4. Mariëtte Semmelink
  5. Marieke Stroink
  6. Sascha van Wezenbeek
  7. Irene Wischhoff
  8. Emmy Zuure

Dames 50+ 2 - 27 holes

donderdag, 2e klasse
  1. Marjolein Zwemmer©
  2. Anneke Tempelman
  3. Ineke van Oldeniel
  4. Lucia Fonkert
  5. Jeannette Stanlein
  6. Jeannette Olthuis
  7. Jeanne Matthijssen
  8. Yfke Abma

Heren 50+ 1 - 27 holes

vrijdag, 2e klasse
  1. Rob C. van Baalen©
  2. Maarten Bartels
  3. Harry Langevoort
  4. Jan D. Postma
  5. Ben Hannink
  6. Peter van Aken
  7. Maarten van Orden
  8. Peter Paul Steinweg

Heren 50+ 2 - 27 holes

vrijdag, 3e klasse
  1. Nils de Wijze©
  2. Norman Visser
  3. Egbert Scheeffer
  4. Mauk Wischhoff
  5. John Sparwer
  6. Jan Achtereekte
  7. Rutger-Jan Loenen
  8. Michiel Lubbers

Heren 50+ 3 - 27 holes

vrijdag, 3e klasse
  1. Huub Orval©
  2. Johan Scholten
  3. Wiechert Beijeman
  4. Jan Start
  5. Peter Kooiman
  6. Richard Holland
  7. Paul Schmidt
  8. Ronald van Zijp

Heren 50+ 4 - 27 holes

vrijdag, 4e klasse
  1. Bart van Hees©
  2. Erik Beltman
  3. Clemens Kuster
  4. Huub Bruyns
  5. Robert Meulenburg
  6. Karel Berghuijs
  7. Roelof Veld
  8. Frank Schreefel

Heren 50+ 5 - 27 holes

vrijdag, 4e klasse
  1. Dreas Karthaus©
  2. Arno Huis in ’t Veld
  3. Rob Jaspers
  4. John Oude Wesselink
  5. John Kolkman
  6. Ben Jansen
  7. Willem Wagenmans

Heren 50+ 6 - 27 holes

vrijdag, 4e klasse
  1. Jan Persenaire©
  2. Domagoj Gobac
  3. Nico Boot (N.J.)
  4. Harry Huiskes
  5. Wouter van Kempen
  6. Pierre Paul Derckx
  7. Maarten van den Berg
  8. Ron Stet
  9. Pierre Jules Willemse (reserve)

Heren 50+ 7 - 27 holes

vrijdag, 4e klasse
  1. Gert van der Leest©
  2. Floris van Eekert
  3. Paul Vroom
  4. Henry Smit
  5. Johan Elink Schuurman
  6. Bart Schouw
  7. Jan Hein Brummelhuis
  8. Tim Erpenbeek de Wolff

Heren 50+ 8 - 27 holes

vrijdag. 4e klasse
  1. Hugo de Groot©
  2. Wouter Jansen
  3. Peter Koloc
  4. Jan Uittien
  5. Edwin Veltman
  6. Hank Sander

Heren 50+ 9 - 27 holes

vrijdag, 5e klasse
  1. Jan Oosterop©
  2. Charles d’Ancona
  3. Dick Siewertsz van Reesema
  4. Harry van ’t Hof
  5. Jan-Geurt Gaarlandt
  6. Evert Jan Wijers
  7. Nico Boot(N.M)
  8. Leo Ketting

Heren 50+ 10 - 27 holes

vrijdag, 5e klasse
  1. John Steenbergen©
  2. Sjors Petter
  3. Bonne Posma
  4. Louis Gerritsen
  5. Bas Stok
  6. Han Stok
  7. Freddy Steenbergen
Onze sponsoren en businessleden